Barcelona – Chelsea, formacionet e mundshme

08:24 / E mërkure, 14 Mars 2018


Takimi kthyes mes Barcelonës dhe Chelseat zhvillohet sonte nga ora 20 e 45, transmeton Gazeta InfoPress.

Ndeshja e parë mes dy skuadrave i luajtur në “Stamford Bridge”, u mbyll me rezultat të barabartë 1 me 1.

Barcelona: Ter Stegen; Roberto, Piqué, Umtiti, Alba; Paulinho, Rakitić, Busquets, Gomes; Messi, Suárez

Chelsea: Courtois; Azpilicueta, Christensen, Cahill; Moses, Fàbregas, Kanté, Alonso; Willian, Morata, Hazard

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400