Barcelona ia ndërron numrin Philippe Coutinhos

14:34 / E enjte, 09 Gusht 2018

Philippe Coutinho do të bartë numër të ri në fanellën e Barcelonës në sezonin 2018/2019.

Braziliani që në afatin kalimtar të janarit iu bashkua Barcelonës, sezonin e kaluar ka bartur fanellën me numër 14.

Barcelona në faqen zyrtare të klubit ka bërë të ditur se Coutinho në sezonin e ri do të mbajë fanellën me numër 7.

Ky numër në të kaluarën është mbajtur nga Arda Turan dhe Pedro Rodriguez.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400