Barcelona i përshpejton bisedimet për Umtitin

09:32 / E martë, 17 Prill 2018

Barcelona i ka përshpejtuar bisedimet me përfaqësuesit e Samuel Umtitit për kontratë të re, sipas Mundo Deportivo.

Qendërmbrojtësi francez është duke kërkuar përmirësim në kontratë, e cila i skadon më 2021.

Ndërkohë, megjithëse Manchester Unitedi ka treguar interesim të madh për Umtitin, Barça është optimiste se do të arrijë marrëveshje të re me të për ta vulosur qëndrimin e tij në “Camp Nou”.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400