Barcelona: Rafinha nuk largohet

20:35 / E hëne, 13 Gusht 2018

Drejtori për transfere ndërkombëtare i Barcelonës, Ariedo Braida ka konfirmuar që Rafinha “ndoshta do të rri” pas huazimit të tij në Inter vitin e kaluar.

Italianët e morën brazilianin në huazim në janar, por nuk munden që të blejnë në fund për shkak të çmimit të tij të shtrenjtë.

“Rafinha më gjasë do të qëndroj në Barcelonë”, ka konfirmuar Braida për Radio Sportiva.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400