Barcelona-Sevilla: Këto janë formacionet zyrtare

20:35 / E shtunë, 21 Prill 2018

 

Barcelona takohet me Sevillan në finale të Copa del Rey

Skuadra katalunase do të kërkojë që ta fitojë Kupën e Mbretit për herë të katrët me radhë, dhe përballë e ka Sevillan, transmeton Periskopi.

Të dy skuadrat kanë publikuar formacionet zyrtare:

Barcelona: Cillesen, Pique, Rakitic, Busquets, Iniesta, Suarez, Messi, Coutinho, Alba, Roberto, Umtiti.

Sevilla: Sorria, Lenglet, Banega, Correa, NZonzi, Navas, Sarabia, Escudero, Muriel, Vasquez, Mercado.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400