Befasi e madhe: Ky është vendimi i Neymar për sezonin e ri

16:54 / E martë, 17 Prill 2018

Neymar do të qëndrojë te PSG.

Braziliani ka vendosur të mbetet te ekipi francez, pavarësisht dëshpërimit në sezonin e parë, përcjellë “Lajmi.net”.

Trajneri Unai Emery ka deklaruar që Neymar s’do të largohet nga PSG në verë.

Eliminimi nga Real Madridi në Ligën e Kampionëve, krijoi dyshime për të ardhmen e Neymar, por ai do të mbetet te PSG.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400