Befasi për Wenger: Ylli i Arsenal në Liverpool (Foto)

14:10 / E mërkure, 11 Janar 2017
Liverpool kërkon një përforcim nga Arsenal.
Alex Oxlade-Chamberlain mund të largohet nga Arsenal, gjatë këtij afati kalimtar të janarit.

Por, ai mund të mbetet në Premierligë pasi kërkohet nga rivali i madh, Liverpool.

“Bild” raporton se Jurgen Klopp ka vendosur të bëjë përpjekje për angazhimin e reprezentuesit anglez, gjatë këtij afati kalimtar të janarit.

Chamberlain është i pakënaqur me hapësirën e kufizuar për lojë në Emirates.

Andaj, ai mund të kërkojë “shpëtim” në Anfield.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400