Befasia e janarit: Milan bën transferin më të madh deri më tani (Foto)

12:07 / E mërkure, 11 Janar 2017
Milan është afër realizimit të një përforcimi të madh.
Milan është afër përforcimit më të madh të janarit.

“Rossonerët” janë duke finalizuar marrëveshjen me Evertonin për transferimin e Gerard Deulofeu, raporton “Tuttosport”.

Me ardhjen e Morgan Schneiderlin nga Manchester United në Everton, Deulofeu do të jetë i lirë t’i bashkohet “Rossonerëve”.

Ish futbollisti i Barcelonës pritet të nënshkruajë me Milanin në formë të huazimit deri në fund të sezonit por me mundësi të qëndrimit pas përfundimit të tij.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400