Befasohet Liverpooli (Video)

21:11 / E mërkure, 11 Janar 2017

Southampton ka kaluar në epërsi në ndeshjen kundër Liverpoolit.

Golin e shënoi Nathan Redmond në minutën e 20-të.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400