Befason Zidane, nuk e do këtë yll në skuadër (Foto)

16:06 / E mërkure, 11 Janar 2017

 

Pierre-Emerick Aubameyang nuk do të transferohet në Real Madrid

Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane ka befasuar të gjithë. Sipas Sport Bild, strategu francez nuk dëshiron ta transferoj Pierre-Emerick Aubameyang.

Zidane thuhet se ka njoftuar Real Madridin që t’i ndërpresë kontaktet për transferimin e sulmuesit të Borussia Dortmundit.

Trajneri francez mendon se Aubameyang nuk i nevojitet skuadrës nga Santiago Bernabeu.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400