Benevento e befason Milanin, kalon në epërsi

21:25 / E shtunë, 21 Prill 2018

 

Skuadra e fundit në Serie A, Benevento e ka befasuar Milanin duke kaluar në epërsi 1-0 në “San Siro”.

Ishte sulmuesi Iemmello ai që shënoi për mysafirët në minutën e 29-të

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400