Benzema zbulon problemin e madh që e kishte me Mourinhon

23:37 / E martë, 14 Nëntor 2017

 

Karim Benzema nuk ka pasur marrëdhënie të mirë me Jose Mourinhon.

 
Franezi e ka konfirmuar këtë në një intervistë për “Canal +”.

“Kur më krahasoi me një mace duke bërë shaka, aty fillova të ndihem i irrituar”, deklaroi Benzema, përcjellë “Lajmi.net”.

“Mendova se e bëri atë koment për të qeshur, por vazhdimisht më qëndronte në kokë dhe nuk ndihesha mirë”.

“I thashë atij se e respektoja si trajner, mirëpo respekti mes trajnerit dhe lojtarit duhet të jetë anasjelltas. Pas asaj nuk kishte shumë koment”, shtoi ai.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400