Berisha me teste mjekësore te skuadra nga Serie A

10:44 / E enjte, 14 Qershor 2018
Valon Berisha pritet të nënshkruajë me klubin e njohur nga Serie A.

Valon Berisha, sot do t’ju nënshtrohet testeve mjekësore te skuadra e Sampdorias.

Mediat italiane raportojnë se mesfushori i Salzburgut, pritet të nënshkruajë me klubin e njohur nga Serie A.

Berisha ka pranuar ofertën e Sampdorias,

Salzburg do të përfitojë gati 10 milionë euro nga shitja e Berishës.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400