Blerja e re e Barcelonës nuk humb kohë, stërvit me skuadrën

22:45 / E shtunë, 13 Janar 2018

 

Blerja më e re e Barcelonës nuk ka humbur shumë kohë dhe i është bashkuar skuadrës në stërvitje.

Yerry Mina, i cili mbrëmë kreu testet mjekësore me Barcelonën dhe sot paradite u prezantua, nuk ka humbur shumë kohë dhe pasdite ka marrë pjesë në seancën stërvitore të skuadrës, transmeton Express.

Mina u transferua nga Palmeiras për 11.8 milionë euro dhe nënshkroi kontratë pesëvjeçare e gjysmë me Barçën.

Në fotografi të postuara nga faqja zyrtare e Barcelonës në Twitter, Mina shihet duke u kënaqur në stërvitje.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400