Bolt e mbyll karrierën në mënyrë të tmerrshme (Video)

23:29 / E shtunë, 12 Gusht 2017

 

 

 

Usain Bolt ka dështuar në shtafetën 400 metra duke e përfunduar karrierën në mënyrën më të keqe. Ai u lëndua në fund, ku të artën fitoi Britania e Madhe.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400