“Bomba” e radhës nga Ibrahimoviç

13:03 / E diell, 22 Korrik 2018
Ibrahimoviç vazhdon të dhurojë spektakël.

Zlatan Ibrahimoviç ka shënuar super-gol ndaj Philadelpias.

Suediezi e ka shënuar golin në minutën e 63’ duke e dërguar skuadrën e tij në avantazh 2-1, dhe ka asistuar në barazimin e rezultatit për skuadrën e tij.

Kjo ishte ndeshja e tij e 15-të për klubin amerikan, ku deri më tani ka shënuar 12 gola.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400