Bombë në Arsenal, Sanchez i nisë bisedimet me skuadrën e madhe evropiane!

20:13 / E premte, 06 Janar 2017

 

Arsenali shumë shpejt mund të mbetet pa yllin më të madh të skuadrës, Alexis Sanchez. Futbollisti kilian vazhdimisht është përfolur se nuk është i lumtur te kjo skuadër dhe se mund të largohet në fund të edicioni. 

Një gazetë e fuqishme franceze ka raportuar se drejtori teknik i Paris Saint Germain, Patrick Kluivert i ka nisur bisedimet e para me Sanchez.

PSG e ka bërë gati kërkesën për të e cila do të jetë bombastike.

Thuhet se Alexis nuk ka gjetur gjuhë të përbashkët në javët e fundit me drejtuesit e skuadrës londineze.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400