‘BOMBË’ te Milani, kjo është fanella e re e Susos

00:51 / E martë, 17 Prill 2018

 

Liverpooli ka marrë inkurajim në përpjekjet e tyre për ri-nënshkrimin e lojtarit të tyre të mëparshëm Suso nga AC Milan në dritaren e transferimit të verës, transmeton ORAinfo.

24-vjeçari u transferua në San Siro nga klubi i Reds në 2015. Ai fillimisht nuk arriti të siguronte vendin e tij në skuadër dhe u dërgua në hua për Genoa. Në kthimin e tij në Milan, spanjolli ka bërë përshtypje për rossonerët.

Sipas Tuttosport, Suso mund të hapte derën për një dalje pas përfundimit të sezonit nëse Milan nuk kualifikohet për Ligën e Kampionëve të fushatës së ardhshme.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400