‘BOMBË’ te Real Madridi ! Kjo është deklarata e fundit nga Ronaldo

01:24 / E mërkure, 15 Nëntor 2017

 

Cristiano Ronaldo dëshiron të largohet nga Real Madrid, sipas një raporti nga Chiringuito TV në Spanjë,transmeton ORAinfo.

Portugezi ka pësuar një rënie në formë në muajt e fundit, duke shënuar vetëm një gol të La Ligës deri më tani këtë sezon.

Dhe Ronaldo thuhet se është gati të largohet deri më 30 qershor, duke refuzuar një kontratë të re në Santiago Bernabeu.

Kërkesa e fituesit të Topit të Artë për t’u larguar u refuzua nga presidenti Real, Florentino Perez, vetëm përkeqësimin e marrëdhënieve të tyre.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400