Botërori i befasive: Suedia kalon në epërsi ndaj Gjermanisë

20:43 / E shtunë, 23 Qershor 2018

Kombëtarja e Suedisë ka befasuar Gjermaninë duke kaluar në epërsi 0-1.

Suedia po avancon 0-1 në Sochi ndaj Gjermanisë.

Është Toivonen që ka shënuar për epërsinë e Suedisë në minutën e 32’.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400