Brazili humb një lojtar të rëndësishëm për ndeshjen me Serbinë

18:18 / E shtunë, 23 Qershor 2018
Douglas Costa do ta humbas ndeshjen e fundit në fazën e grupeve të Brazil e zhvillon kundër Serbisë.
Kombëtarja e Brazilit me barazim apo fitore siguron kalimin në fazën tjetër në Kupën e Botës, në ballafaqimin e fundit kundër Serbisë që luhet ditën e mërkurë të javës së ardhshme.

Në ndeshjen kundër Serbisë, Brazili nuk do të mund të llogarisë në Douglas Costan.

Ylli i Juventusit ka pësuar një lëndim dhe do të mungojë në këtë ndeshje.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400