‘Breshëri’ golash te ndeshja Basel- City

22:08 / E martë, 13 Shkurt 2018

 

City ka arritur ta shënojë edhe golin e katërt kundër Basel 4-O.

Gundogan I. ka realizuar golin e dytë personal në këtë ndeshje në minutën e 53′ te takimit.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400