“Buffon e dinte se Ronaldo do të transferohet te Juventusi”

09:44 / E martë, 07 Gusht 2018

Agjenti i Gianluigi Buffon thotë se portieri i Paris Saint-Germain ishte i sigurt se Cristiano Ronaldo do të bashkohej me Juventusin.

“Ai nuk e ka parë atë të vijë në prill, por sapo doli lajmi, ai ishte i sigurtë se Juventus do ta nënshkruante me atë,” tha Martina për RMC Sport.

“Ai e donte fanellën që përfaqësonte, ai jeton jetën me emocione dhe shpresoj se ai nuk do të përballet me Juven, do të ishte e dhimbshme për të.

“A mund të kthehet në Juventus? Nuk e di, por unë nuk mendoj se PSG do ta linte kurrë atë.

“Megjithatë, ky është vetëm mendimi im personal. Nuk është folur kurrë për këtë”, deklaroi Martina.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400