Buffon e pranon golin e parë në fanellën e PSG-së ndaj Bayernit

17:36 / E shtunë, 21 Korrik 2018

 

Bayern Munich ka barazuar në 1:1 rezultatin ndaj PSG-së në kuadër të turneut miqësore International Champions Cup.

Është Javi Martinez që shënoi për barazimin 1:1 në minutën e 60’.

Njëherit ky ishte goli i parë i pranuar nga Buffon në fanellën e PSG-së.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400