Cancelo zgjedh klubin e ri, tifozët e Interit do ta quajnë ‘tradhtar’

12:10 / E mërkure, 13 Qershor 2018

Joao Cancelo dëshiron të mbetet në Serie A duke u transferuar te skuadra e Juventusit.

Joao Cancelo ka vendosur në lidhje me klubin e ri.

Mbrojtësi i djathtë i Valencias dëshiron të mbetet në Serie A duke u transferuar te skuadra e Juventusit.

Cancelo në edicionin e kaluar ishte i huazuar në Inter por klubi nga Milano nuk kishte para për blerjen e tij nga Valencia.

Andaj, Cancelo i ka bërë me dije Juventusit se është i gatshëm të transferohet në Torino.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400