Carvajal: Lopetegui nxjerr më të mirën prej lojtarëve

22:06 / E diell, 29 Korrik 2018

Ish trajneri i Spanjës ka një detyrë të vështirën për ta pasuar Zinedine Zidane’in, por mbrojtësi beson se ai është gati për detyrën

Dani Carvajal ka shpresa të mëdha për trajnerin e ri të Real Madridit Julen Lopetegui, për të cilin ai beson se nxjerr më të mirën nga lojtarët e skuadrës se tij.

“Gjithmonë me ka pëlqyer Lopetegui”, tha Carvajal për El Grafico. “Kam parë idetë e tij për futboll dhe ai është një trajner që nxerr me të mirën nga çdo lojtarë”

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400