Çfarë ka dashur të thotë me këtë “perlë” Pogba (Video)

07:59 / E mërkure, 14 Mars 2018


Mesfushori më i shtrenjtë në histori të futbollit, Paul Pogba është aktivizuar rreth 30 minuta në ndeshjen kundër Sevillas.

Ai në minutat shtesë të ndeshjes ka bërë një pasim amatoresk që nuk kishte adresë.

Kjo e ka nervozuar shumë Mourinhon, i cili në kohët e fundit është duke e lënë jashtë formacionit.

https://twitter.com/Joeyy_93_/status/973673805779529728

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400