Chelsea 0-0 Leicester, notat e lojtarëve

19:09 / E shtunë, 13 Janar 2018

 

Chelsea barazoi pa gola ndaj Leicester Cityt në Ligën Premier.

Blutë ishin dukshëm më të mirë dhe më meritori që ‘Dhelprat’ u larguan nga Stamford Bridge ishte portieri Kasper Schmeichel.

Wilfred Ndidi, Riyad Maherz dhe Jamie Vardy.

Për Blutë e Londrës më i miri ishte Eden Hazard, por edhe Victor Moses e Tiemoue Bakayoko, ndërsa më poshtë keni notat e lotjarëve.

Chelsea:

Leicester City:

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400