Chelsea e blindon yllin e skuadrës, i dëshpëron klubet e Madridit

08:28 / E mërkure, 22 Gusht 2018


Synimi i Atletico Madridit për afatin kalimtar veror, mbrojtësi i majtë i Chelseat, Marcos Alonso, nuk do të lëvizë nga “Stamford Bridge” këtë verë.

Chelsea nuk është i gatshëm t’i dëgjojë ofertat për Alonson, sipas Daily Mail, përcjell Gazeta Express.

Raportohet se Atletico është shumë i interesuar për ta kthyer 27-vjeçarin në vendlindje.

Më parë është raportuar se edhe gjiganti tjetër spanjoll, Real Madridi, kishte shprehur interesim për Alonson.

Por, të kaltrit do të këmbëngulin për të mos e lëshuar Alonson, i cili është bërë pjesë e pandashme e skuadrës londineze.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400