“Ciao” Milan, Bonucci te top klubi nga Premierliga?

10:11 / E mërkure, 16 Maj 2018

Milan e vlerëson Leonardo Bonuccin në së paku 40 milionë euro.

 Manchester United ka hyrë në garë për transferimin e mbrojtësit të Milanit, Leonardo Bonucci.

“Tuttosport” raporton se “Red Devils” dëshirojnë blerjen e kapitenit të “Rossonerëve”, pas përfundimit të këtij sezoni.

Milan e vlerëson Bonuccin në së paku 40 milionë euro, përcjell “lajmi.net”.

Mourinho pritet të paraqesë ofertë për Bonuccin, pas përfundimit të këtij sezoni.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400