“Ciao” Nice, Balotelli zgjedh klubin e ri

10:27 / E enjte, 12 Korrik 2018
Mario Balotelli është në bisedime për transferim te skuadra e Olympique Marseille.

Mario Balotelli është pranë një klubi të ri.

“Tuttosport” shkruan se sulmuesi italian pas largimit nga Nice, është në bisedime për transferim te skuadra e Olympique Marseille.

Balotelli kishte zgjuar interesim edhe nga disa klube nga Serie A.

Por, e ardhmja e tij do të vazhdojë të jetë në Ligue 1.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400