City po heq dorë nga Sanchezi, ja tani kush po e transferon kilianin

00:34 / E shtunë, 13 Janar 2018

 

Manchester City është i gatshëm që të heq dorë nga transferimi i Alexis Sanchezit.

Skuadra angleze e dëshiron transferimi e kilianit qysh prej kohësh, por që tani u ka dal një problem.

Manchester City are refusing to be held to ransom by Arsenal for Alexis Sanchez

Manchester City është i gatshëm që të heq dorë nga transferimi i Sanchezit, pasi Manchester United po ofron më shumë para se ‘qytetarët’, përcjell ORAinfo.

City ka bërë një ofertë prej 20 milionë funtesh për kilianin, ndërsa “Djajtë e kuq” kanë ofruar 25 milionë funte te Arsenali.

Kështu, kjo lojë e Manchester United, po e detyron Manchester Cityn që të heq dorë nga transferimi i Sanchezit.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400