“Çmendet” gjiganti evropian, ofron 500 mln euro për Neymarin

00:07 / E shtunë, 13 Janar 2018

 

Manchester United nuk do të tolerojë një tjetër sezon pa titull të Premierligës vitin e ardhshëm.

‘Djajtë e Kuq’ sipas ‘10sport’, janë të interesuar vendosin rekord të ri në tregun e transferimeve, me protagonistin e njëjtë, Neymar.

Skuadra nga ‘Old Trafford’ do të ofrojë deri në 500 milionë euro për Neymarin, shumë kjo vërtetë e “çmendur”.

Përndryshe sot është raportuar edhe për një interesim të Real Madridit për Neymar, që mund t’i ofrojë PSG-së deri në 400 milionë euro.

Neymar verën e kaluar për 222 milionë euro u transferuar te PSG nga skuadra e Barcelonës.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400