Courtois i kundërpërgjigjet Fabregasit (Video)

10:24 / E enjte, 12 Janar 2017

 

Thibaut Courtois është përgjigjur “ngacmimeve” të Cesc Fabregas në mënyrën më të mirë të mundshme.

Spanjolli, Fabregas ka postuar fillimisht një video të tij duke shënuar i belgut me lehtësi, dhe gjithashtu duke e ngacmuar atë.

Cesc ka postuar një video në Instagram me mbishkrimin: “praktikë e lehtë kundër @thibautcourtois sot në trajnim.”

Por ish-yllit të Barcelonës nuk i ka zgjatur shumë e qeshura, me Courtois që i është përgjigjur me një tjetër video të trajnimit, këtë herë duke i treguar Fabregast me dy pritje mbresëlënëse.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400