Danimarka po e turpëron Irlandën. Eriksen het trik

22:25 / E martë, 14 Nëntor 2017

 

Danimarka është duke e deklasuar skuadrën e Irlandën në play-off të Kupës së Botës, pasi është duke e mposhtur 1:4. Golin e katërt e shënoi Christian Eriksen, i treti në këtë takim.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400