“Dardanët” urojnë Pavarësinë me një video të veçantë

20:56 / E shtunë, 17 Shkurt 2018

 

Grupi i tifozëve të Kombëtares së Kosovës në futboll “Dardanët” kanë uruar 10-vjetorin e Pavarësisë së Kosovës me një postim të veçantë në Facebook.

“10 vjet shtet. Të rritur nga lufta, më të fortë se frika!”, kanë shkruar “Dardanët” në Facebook.

Ata kanë festuar duke manovruar me motorë me katër rrota, shpalosur flamuj të Kosovës dhe Shqipërisë nën ritmin e këngës, transmeton Express.

Videos i është bashkangjitur kënga “Unë të dua sa Kosovën”.

Për më shumë ndiqeni videon më poshtë.

#kosova10

10 vjet shtet #kosova10!!"Të rritun nga lufta, më t'fortë se frika" 🇽🇰🇦🇱#dardanet

Publié par Dardanët sur samedi 17 février 2018

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400