Dele Alli ka shënuar edhe jashtë fushe, kjo është e dashura e tij superseksi (Foto)

20:46 / E premte, 06 Janar 2017

 Talenti i madh anglez Dele Alli është duke treguar formë të mirë për skuadrën e tij Tottenham.

Por ajo që ka bërë bujë në mediat angleze është e dashura e tij Ruby Mae.

Bukuroshja kur ka kohë nuk lë ndeshje pa e shikuar nga afër të dashurin e saj.

Ajo ishte e pranishme në ndeshjen e fundit ku Alli shënoi dy herë kundër Chelsea.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400