Dëshpërimi i lojtarëve të Anglisë pas dështimit për të arritur në finale

23:22 / E mërkure, 11 Korrik 2018

 

Lojtarët e Anglisë e kanë përjetuar shumë rëndë humbjen në gjysmëfinale të Kupës së Botës nga Kroacia.

Anglia lëshoi një mundësi të artë për të arritur në finale të botërorit për herë të parë pas 52 viteve, duke u mposhtur 2:1 nga Kroacia në ‘Luzhniki Stadium’.

Kjo humbje dëshpëroi lojtarët e Anglisë, të cilët edhe nuk munden t’u përmbahen lotëve.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400