Di Maria befason me të ardhmen e tij

01:18 / E shtunë, 21 Tetor 2017

 

Angel Di Maria do të largohet nga Paris Saint-Germain.

 
Anësori argjentinas ka vendosur të ndryshojë skuadër në afatin kalimtar të janarit, duke u larguar nga kryeqyteti francez.

Lajmi bëhet i ditur nga L’Equipe, ku cek edhe arsyet e largimit të ish yllit të Real Madridit.

Duke parë situatën e tij dhe kalimin e pothuajse gjithë kohës në bankinë nën drejtimin e Emery, ka bërë që Di Maria të mendojë largimin.

29 vjeçari ndihet i rrezikuar se mund të humbas vendin në botërorin e Rusisë, dhe largimi me kohë nga PSG, mund të jetë shumë i rëndësishëm për të ardhmen e tij.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400