Dukagjin Lipa me urim të veçantë për Zvicrën: Djemtë tanë..

09:03 / E shtunë, 23 Qershor 2018
Loja e zjarrtë e dyshes Granit Xhaka dhe Xherdan Shaqiri na bëri të gjithëve zemrën mal.

Për suksesin e madh të tyre, kanë reaguar fytyra të njohura publike të cilët shprehen mjaft të lumtur për këtë gjë, shkruan lajmi net.

Është ky Dukagjin Lipa, babai i Duas i cili përmes një postimi të shpërndarë në Instagram, ia uron fitoren dyshes.

“Urime Zvicra, Djemtë tanë, Xherdan Shaqiri dhe Granit Xhaka kanë shkëlqyer sonte”, është mbishkrimi i tij.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400