E gjithë Kroacia në këmbë, sot mbërrinë ekipi heroik nga Rusia

14:21 / E hëne, 16 Korrik 2018
 Organizim i jashtëzakonshëm në Zagreb.

Sot e gjithë Kroacia do të jetë në këmbë.

Kjo pasi që nga Rusia vjen ekipi heroik që arriti deri në finalen e Kampionatit Botëror, përcjellë “Lajmi.net”.

Kombëtarja e Kroacisë do të mbërrijë rreth orës 14:00 në aeroportin Franjo Tudman.

Ekipit Kombëtar do t’i bëhet një pritje madhështore në Zagreb, pasi që e krenuan çdo kroat në botë me paraqitjet në Rusi.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400