E mbani mend argjentinasin Veron? Ai ka diçka për Messin

12:01 / E diell, 24 Qershor 2018
“Çfarë ndodhi me Messin? Vetëm ai e di”.

Sebastian Veron është i befasuar me Leo Messin.

Ish-futbollisti i njohur argjentinas tha se vetëm Messi e di se çfarë po ndodhë me të në këtë Botëror.

“Jemi në një situatë shumë të komplikuar dhe shpresoj që do të kalojmë në fazën tjetër”, deklaroi Veron.

“Çfarë ndodhi me Messin? Vetëm ai e di. Gjithsesi, një futbollist i vetëm nuk mund të zgjidhë problemet e gjithë ekipit”, shtoi ai.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400