E pabesueshme në “Old Trafford”, Sevilla shënon përsëri

22:30 / E martë, 13 Mars 2018

 

Spanjollët avancojnë tani 2:0.

Sevilla realizon përsëri në “Old Trafford”.

Spanjollët avancojnë tani 2:0.

Goli u shënua nga Ben Yedder.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400