Edhe në Samitin e Natos shikohet ndeshja Kroaci-Angli

00:07 / E enjte, 12 Korrik 2018

Kroacia është në finale të Rusia 2018 pasi që ka mposhtur Anglinë më rezultat 2-1, pas 120 minutave lojë.

Përballje prej 120 minutave mes Kroacisë dhe Anglisë nuk e kanë lëshuar pa e parë edhe udhëheqës të shteteve të mëdha të botës.

Angela Merkel, Erdogan, Edi Rama e shumë te tjerë këtë lojë të futbollit e kanë shikuar në  Samitin e Natos.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400