Edhe Shefki Kuqi në Kosovë për 10-vjetorin e pavarësisë

22:38 / E shtunë, 17 Shkurt 2018

 

Në 10 vjetorin e pavarësisë së Kosovës, në vendin tonë kanë ardhur shumë personalitete që jetojnë në vende të ndryshme.

Në mesin e mes tyre është edhe futbollisti kosovar Shefki Kuqi.

Kuqi është parë në hotelin ‘Swis Diamond’ bashkë me babain e këngëtares Rita Ora.

Ish-futbollisti, tani 41- vjeçar, i cili më parë ka luajtur në shumë skuadra angleze, tani është trajner i skuadrës nga Finlanda, FC Inter Turku.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400