Efekti Ronado, shikojeni çfarë ka ndodhur në Facebook e Instagram te Juventus

09:05 / E enjte, 12 Korrik 2018
Cristiano Ronaldo ka rritur Juventusin në rrjetet sociale Facebook, Instagram dhe Twitter.

Cristiano Ronaldo ka filluar të lë gjurmë në Juventus, ende pa u prezantuar si futbollist i ri i ekipit nga Serie A.

Menjëherë pas konfirmimit të lajmit për transferimin e tij nga Real Madrid, në rrjetet sociale te “Bianconerët” ka filluar një valë e re e pëlqimeve dhe ndjekësve të rinj.

Efekti i Cristiano Ronaldos në rrjetet sociale të Juventusit.

+ 900,000 followers në Instagram.
+ 100,000 followers në Twitter.
+ 400,000 likes në Facebook.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400