Eibar 0-2 Barcelona, notat e lojtarëve

18:40 / E shtunë, 17 Shkurt 2018

 

Eibar e priti Barçën në “Estadio Municipal de Ipurua”, në kuadër të javës së 24-të të La Ligës spanjolle, duke e mposhtur 2-0.

Barcelona gjeti rrjetën e portës kundërshtare përmes Luis Suarezit, i cili shënoi në minutën e 16-të, pas një super asistimi nga Lionel Messi.

Në fund të ndeshjes, Barca shënoi edhe golin e dytë për Alba.

Notat e lojtarëve për paraqitjen në këtë ndeshje i gjeni në fotografinë e mëposhtme

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400