Eriksen shënon supergol nga gjuajtja e lirë

22:30 / E martë, 13 Shkurt 2018

 

Tottenham ka barazuar rezultatin në 2:2 ndaj Juventusit në Allianz Stadium në kuadër të Ligës së kampionëve. Golin e ka shënuar danezi Christian Eriksen nga gjuajtja e lirë në minutën e 72

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400