Federata Angleze akuzon Manchester Cityn

18:42 / E mërkure, 11 Janar 2017

Shoqata angleze e Futbollit ka akuzuar Manchester Cityn për dështim për të siguruar masat anti-doping.

Dy herë kampionët e Premierligës kanë dështuar për të marrë masa të sigurta në parandalimin e këtij fenomeni.

Së shpejti pritet që të dy palët t’i drejtohen gjykatës për të vërtetuar ose hedhur poshtë këto akuza.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400