Ferdinand me kritika të ashpra: Unitedi nuk bëri asgjë për ta fituar Championsin

09:04 / E mërkure, 14 Mars 2018

Rio Ferdinand nuk është aspak i lumtur me paraqitjen e Manchester Unitedit në humbjen 1:2 ndaj Sevillas dhe eliminim nga Liga e Kampionëve

Legjenda e Unitedit, Rio Ferdinand shpreson se Jose Mourinho do t’u thotë diçka ndryshe lojtarëve, për t’ua bërë të qartë se u turpëruan në Old Trafford.

Ferdiand thotë se Unitedi nuk bëri asgjë për ta fituar titullin e Ligës së Kampionëve.

“Shpresoj se Mourinho do të thotë diçka ndryshe lojtarëve, për t’ua bërë të ditur se kishin paraqitje turpëruese në Old Trafford. Ata nuk bën asgjë për ta fituar këtë titull”, tha Ferdinand në BT Sport.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400